MEB’in yönetici sınavları 31 Ekim, 1 Kasım’da Reviewed by Momizat on . Milli Eğitim Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinin yazılı açıklamasında, Bakanlığa bağlı resmi eğitim kurumlarına yönetici olarak atanacakların bel Milli Eğitim Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinin yazılı açıklamasında, Bakanlığa bağlı resmi eğitim kurumlarına yönetici olarak atanacakların bel Rating:
You Are Here: Home » Diğer Sınavlar » MEB’in yönetici sınavları 31 Ekim, 1 Kasım’da

MEB’in yönetici sınavları 31 Ekim, 1 Kasım’da

Milli Eğitim Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinin yazılı açıklamasında, Bakanlığa bağlı resmi eğitim kurumlarına yönetici olarak atanacakların belirlenmesi için MEB Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Atama ve Yer Değiştirmelerine İlişkin Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, müdür yardımcılığı için 31 Ekimde, müdürlük için 1 Kasımda seçme sınavı yapılacağı bildirildi.

Sınav kılavuzunun, http:// wwww.meb.gov.tr internet adresinde 28 Eylül Pazartesi günü yayımlanacağı belirtilen açıklamada, adayların başvurularını 5-9 Ekim tarihlerinde internet ortamından yapabileceği ifade edildi.

Açıklamada, müdür ve müdür yardımcılığı seçme sınavının her ikisine de katılmak isteyen adayların, Yönetmeliğin ilgili hükümlerini karşılaması durumunda başvurabileceği kaydedildi.

MEB’in yönetici sınavları 31 Ekim, 1 Kasım’da

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Leave a Comment

Scroll to top